Frågor på det?

Hör av dig till oss

Vi berättar gärna hur vi kan hjälpa dig

Hör av dig på mejl eller telefon så svarar vi på dina frågor och berättar hur vi kan hjälpa just dig.

Stanna gärna på en kopp kaffe eller två om du har vägarna förbi oss i Habo.

 

AB Hedbergs Mekaniska Verkstad

Snickaregatan 5
Box 37, 566 21 HABO






Peter Magnusson

VD
Telefon: 036-492 01
Mobil: 0705-84 50 06
peter.magnusson@hedbergsab.com

Fredrik Johansson

Affärschef
Telefon: 036-492 43
Mobil: 070-606 75 90
fredrik.johansson@hedbergsab.com

Stig Göransson

Teknikstöd/Marknad
Telefon: 036-492 12
stig.goransson@hedbergsab.com

Henrik Pettersson

Key Account Manager
Telefon: 036-492 05
Mobil: 0734-24 92 05
henrik.pettersson@hedbergsab.com

Uno Johansson

Inköpare
Telefon: 036-492 06
Mobil: 0733-24 92 64
uno.johansson@hedbergsab.com

Per Dahlberg

Kvalitetstekniker
Telefon: 036-492 09
per.dahlberg@hedbergsab.com

Ewa Hedberg

Produktionsplanerare
Telefon: 036-49202
Mobil: 0708-16 65 50
ewa.hedberg@hedbergsab.com

Ingemar Fornåker

Produktionstekniker
Telefon: 036-492 16
ingemar.fornaker@hedbergsab.com

Gunnar Ek

Avdelningsledare Verktyg
Telefon: 036-492 07
gunnar.ek@hedbergsab.com

Mikael Holm

Fastighet
Telefon: 036-492 10
Mobil: 0708-16 75 50
mikael.holm@hedbergsab.com

Tina Holm

Ekonomi och Controlling
Telefon: 036-492 03
Mobil: 0709-16 75 50
tina.holm@hedbergsab.com

Ulla Eckert

Personalchef
Telefon: 036-492 26
Mobil: 0734-24 92 24
ulla.eckert@hedbergsab.com

Håll dig uppdaterad på oss och branschen genom vårt nyhetsbrev