Frågor på det?

Hör av dig till oss

Vi berättar gärna hur vi kan hjälpa dig

Hör av dig på mejl eller telefon så svarar vi på dina frågor och berättar hur vi kan hjälpa just dig.

Stanna gärna på en kopp kaffe eller två om du har vägarna förbi oss i Habo.

AB Hedbergs Mekaniska Verkstad

Snickaregatan 5
566 33 HABO





    Peter Magnusson

    VD
    Telefon: 036-492 01
    Mobil: 0705-84 50 06
    peter.magnusson@hedbergsab.com

    Henrik Pettersson

    Key Account Manager
    Telefon: 036-492 05
    Mobil: 0734-24 92 05
    henrik.pettersson@hedbergsab.com

    Uno Johansson

    Inköpare
    Telefon: 036-492 06
    Mobil: 0733-24 92 64
    uno.johansson@hedbergsab.com

    Johan Holm

    Vice VD
    Telefon: 036-492 23
    Mobil: 0761-64 40 70
    johan.holm@hedbergsab.com

    Jonas Jerkros

    Kvalitetstekniker
    Telefon: 036-492 09
    Mobil: 0700-47 9941
    jonas.jerkros@hedbergsab.com

    Eric Jeising

    Produktionschef
    Telefon: 036-492 26
    Mobil: 0733-24 92 24
    eric.jeising@hedbergsab.com

    Joakim Bergman

    Produktionstekniker
    Telefon: 036-492 12
    Mobil: 0700-40 65 41
    joakim.bergman@hedbergsab.com

    Gunnar Ek

    Avdelningsledare Verktyg
    Telefon: 036-492 07
    gunnar.ek@hedbergsab.com

    Joakim Elf

    Service/underhåll och fastighet
    Telefon: 036-49237
    Mobil: 070-0923941
    joakim.elf@hedbergsab.com

    Josefine Hedberg

    Lager
    Telefon: 036-49234
    Mobil: 073-3289512
    lager@hedbergsab.com

    Håll dig uppdaterad på oss och branschen genom vårt nyhetsbrev